BİZ KİMİZ ?

  KAN Mimarlık ve Şehircilik Ltd. Şti. 1990 yılında KAN Mimarlık Şehircilik Atölyesi adı altında ticarete başlayan firma, 1994 yılında Ltd. Şirket oluyor. 1993 yılında bünyesinde kurduğu Belekköy Turizm İnşaat Ticaret Ltd. Şirketi ile hizmetlerini sürdüren KAN Mimarlık, hazırladığı projelerin bazılarının uygulamasını Belekköy İnşaat Şirketi olarak yapıyor.
   Antalya Fevzi Çakmak Caddesi’nde bulunan Merkez Binasında Mimarlık, Şehircilik-Kentsel Tasarım, İç Mimarlık, Dekorasyon ve Danışmanlık hizmetleri veren Kan Mimarlık, Resmi Kurumların projelerini de yapıyor.  Bugüne kadar yaklaşık 80 projeye imza atan KAN Mimarlık, Dünya’nın ilk ve tek Yüzer-Döner Oteli The Marmara’nın mimari proje ve uygulamasına da damgasını vuruyor.

 

1999-2004 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Muratpaşa Belediyesi’nde Meclis Üyeliği de yapan Mimar Sadi Kan, bürokrasi ve siyasi deneyimi, turizm yatırımları ve işletmelerdeki birikimleri ile yelpazeyi oldukça geniş tutuyor  “ Mimarlık da bunu gerektiriyor, çok geniş tutulan yelpazedeki birikimlerin harmanlanmasını gerektiriyor. Edinmiş olduğumuz bilgi birikimimiz ve deneyimimizle talep edilen yatırımın projesini, yörenin özelliklerini de dikkate alarak projelendirmek ve uygulamak üstlendiğimiz misyonumuz ” diyor.

 

 
Copyright © 2009 - 2010 KANmimarlik.com. All Rights Reserved by KAN Mimarlık. Designed by Tashan Design